6 C
Skopje
недела, септември 24, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Најбрз лек против тртки кој чини помалку од 1 денар

  Тртките можат да се појават на било кој дел од телото, а најчесто на рацете. За најлесно да ги остраните не морате да давате пари за скапи третмани, туку решението побарајте го во кујната.

  Ова е најевтино средство против тртки.

  Потребно ви е:

  • Јаболков оцет
  • Фластер

  Постапка:

  1. Јаболковиот оцет со сламка натапкајте го во фластерот

  2. намокрениот фластер залепете го директно на тртката

  3. Оставете го така цела ноќ и истата постапка повторете ја следниот ден.

  4. Постапката повторете ја секојдневно 5 дена.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.