6 C
Skopje
понеделник, мај 20, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Наставничка во средно училиште бремена а кога дознале кој е таткото сите се шокирале

  27- годишната Кетрин Рут наставничка во средно училиште во Тексас е во осмиот месец во бременоста, а полицијата се сомнева дека татко на детето е 15- годишен ученик, еден од децата на кои таа им предава.

  Кетрин е уапсена минатиот месец после три месеци истрага, во која полицијата пробувала да открие дали наставничката била во сексуална врска со детето.

  Таа на не именуваниот тинејџер му давала и часови по тенис, а на ученикот постојано му праќала слики на кои е полу гола или потполно гола- открила Полицијата.

  Исто така таа и често го канела ученикот кај неа дома каде што пиеле алкохол.

  Истрагата почнала откако дошла анонимна дојава до управата во училиштето, дека детето е во врска до наставничката.

  Момчето признало дека е во вреска со наставничката.

  -една работа водеше кон друга а еднаш само ми рече да и го ставам а јас го направив тоа- рекло момчето во Полиција

  Наставничката е моментално на слобода, откако платила кауција од 15.000 долари, а осудена е за недолично однесување кон ученик.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.