6 C
Skopje
среда, октомври 4, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Наследила куќа и во неа најде стар метален ковчег: Кога го отворила вистински се изненадила (ВИДЕО)

  Една жена во Германија наследила многу стара куќа од тетката на нејзината мајка.

  Таа е родена во некогашна Источна Прусија 1921 година и остатокот од својот живот го поминала во Германија.

  Кога отишла во куќата да ја разгледа пронашла и еден метален ковчег. Она што го пронашла внатре ја шокирало.

  Погледнете за што станува збор.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.