6 C
Skopje
четврток, јули 18, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Напуштено бебе покрај патот- порака која ја оставиле ќе ве шокира

  Некои родители навистина не заслужуваат да имаат деца.

  Едни од нив се и овие родители кои одлучиле своето дете да го остават покрај патот со порака во која пишува:

  „Се разведуваме и никој од нас не сака да се грижи детето„

  Овој настан се случил во Србија и го шокираше цел регион. Веста ја пренесоа сите медиуми од регионот.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.