6 C
Skopje
понеделник, април 15, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Направил лом во домот за да провери дали неговата девојка ќе исчисти и во истиот момент да дознае дали е таа онаа вистинската

  Само за да ја пронајдат жената на својот живот, мажите се спремни на се.

  Еден корисник на социјалните мрежи споделил како се обидел да ја тестира својата девојка и се обидел да провери дали таа е онаа вистинската за него.

  Условот за да биде онаа вистинската е да го исчисти нередот кој тој го оставил зад себе. Со слика од нередот тој објаснил зошто не се одлучил за таа девојка.

  – Ја поканив мојата девојка кај мене по прв пат и многу се разочарав. Таа дојде утрото и ги остави моите садови неизмиени за да ги измијам самиот. Мислев дека таа е онаа вистинската , но без сомнение таа падна на тестот.

  Тој оставил намерно неред во својот стан , само за да види дали таа ќе исчисти, но на крај завршил разочаран.

  Тој им препорачува на сите девојки ако начекаат неред во станот на нивното момче да се потрудат да исчистат бидејќи тоа може да биде тест за нивните врски.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.