6 C
Skopje
недела, јуни 23, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  „Направив СТРАШНА грешка, дури на КРАЈ сфатив“: Невестата мораше да ја ОТКАЖИ венчавката, ова досега не е видено!

  Видеото со денови кружи на интернет и луѓето не можат да поверуваат дека невестата навреме не забележала дека нешто не е во ред со нејзиниот фустан.

  Видеото за само неколку дена насмеа над 30 милиони луѓе, а прикажува збунета невеста која на сред венчавка морала да го земе микрофонот и да побара помош за венчаницата.

  Непосредно пред да каже „Јас“, невестата се сети дека и недостасува дел од венчаницата.

  – Кога стигнав до самиот крај, сфатив дека ми недостига половина од венчаницата – изјави Беки Џефрис, креатор на дигитални содржини од Дубаи.

  „Најдоброто нешто за мене е што не се извини. Тоа е нејзин ден и има право на што било“, „Но, како на сите им го скрши срцето кога рече дека направила ужасна грешка“, „Се гледа како здивот на младоженецот олеснување“, се само дел од коментарите на овој урнебесен клип.

  Погледнете го видеото ТУКА

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.