6 C
Skopje
понеделник, декември 4, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Напиток кој топи масти „како луд“

  Сакате да „ја дотерате својата линија“ но ниеден начин досега не се покажал како успешен?

  Откако ќе ви ги претставиме состојките за тоа како се прави овој напиток за слабеењеќе се обидеме да ви објасниме поради што толку добро делува.

  Состојки:

  • Една лажичка јаболков сок
  • Една лажичка мелена лута пиперка
  • Сок и кора од еден лимон
  • Изрендајте ја лимоновата кора и прелијте ја со 240 мл жешка вода.

  После 10 минути додајте сок од лимон, јаболков сок и мелена пиперка. Промешајте пред секое голтање и пијте го после секој оброк.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.