6 C
Skopje
недела, септември 24, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Наишол на кобра со чудна испакнатина која едвај ползи – кога се доближил се стаписал

  Следното видое кое е снимено во Индија, прикажува змија кобра, која проголтала цело пластично шише, за по една минута да ја исплука целата.

  Мештаните на селото биле воодушевени кога виделе дека змијата успеала да го поврати целото шише, но не можеле да ја разберат причината што воопшто проголтала нешто што не е живо суштество.

  Ова е прв документиран инцидент во светот каде може да се види дека змија проголтала пластично шише.

  Погледнете во видеото:

  Snake and bottle by coolPick

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.