6 C
Skopje
недела, септември 24, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Му пратила порака дека автомобилот му гори а кога стигнал до него го пречекала порака која му го срушила светот(ФОТО)

  Девојка од Крагуевац на оригинален начин се простила од дечкото.

  Таа најпрвин од непознат број му пратила порака дека неговиот автомобил гори и дека треба веднаш да се симне пред влез, а таму го дочекало изненадување.

  Кога тој се симнал,секако на автомобилот не му било ништо туку го чекала порака на ретровизорот:Ако не поради Мира, тогаш поради ова врати се дома со насмевка.Сенорита

  Имало и сино плико :

  Додека во бело плико имало сруга порака која никого не остави рамнодушен:

  Ќе се согласите дека оваа девојка е уникатна, инаку таа заминува за Германија.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.