6 C
Skopje
сабота, мај 25, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Моника Белучи во цветно издание на „Dolce Gabana“, ја прими наградата за животно дело

  Италијанската актерка Моника Белучи, на филмскиот фестивал Лос Кабос, ја доби наградата за Животно дело.

  beluci

  Една од најубавите светски актерки, 52-годишната Белучи, на филмскиот фестивал, ги шармирала присутните со здолништето на „Dolce Gabana“.

  Синиот фустан, кој доаѓа од актуелната колекција на брендот, Белучи го искомбинира со црни обувки од Christian Louboutin.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.