6 C
Skopje
сабота, септември 23, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Молба на патник залепена на автобус предизвика бурни реакции – потсетува на мака која сите сме ја имале

  Неколку зборови залепени на вратата од возило на граски превоз во Белград кренаа вистинска бура на друштвените мрежи – со причина, секако.

  Имено во еден автобус се појави едноствна молба упатена до разбјниците, а некој кој очиглено бил нивна жтва, одлучил да апелира до луѓето кои крадат туѓу паричници, да ги вратата барем документите.

  Малку кој во животот не бил жртва на разбојници во граски превоз, кој вешто го користат за да украдат, а сите знаеме дека тоа умее да биде непријатно искуство.

  Не само што ќе останете без пари, туку и ќе ги изгубите и личните документи, за кои треба да изгубите дополнително време и пари додека ги извадите.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.