6 C
Skopje
петок, март 1, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Млад лекар им подарува уникатни подароци на жените кои раѓаат кај него

  Еден млад акушер-гинеколог секогаш се обидува да ги изненади своите пациенти.

  Д-р Бостром е многу зафатен со работата во болницата, но наоѓа време и да направи неверојатни изненадувања за мајките чии бебиња ги раѓа. Ова е несекојдневна приказна која заслужува восхит.

  Има ли и овде слични доктори!? Дали знаете некој?

  Погледнете во видеото како докторот научил да шие и во болница прави ќебиња за секое бебе кое е негов пациент.

  Мајките обично остануваат без зборови кога ќе ги видат ќебињата за новороденчињата.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.