6 C
Skopje
среда, октомври 4, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Мислеше дека има мозолче, А ОД ЧЕЛО МУ ИЗЛЕЗЕ ОВА: Кога отиде на лекар следеше ШОК (ВИДЕО)

  Точката се претвори во оток, толку голем што го зафркаваа на работа, дека се тепал со Мајк Тајсон.

  Човек по име Џек Холмс (30) забележал израсток на челото и мислејќи дека тоа е само поголемо мозолче, верувал дека наскоро ќе исчезне.

  Точката се претвори во оток, толку голем што го задеваа на работа поради борбата со Мајк Тајсон, со оглед на тоа дека и окото почна да му се затвора.

  Неговата сопруга се обидела да го стисне „мозолчето“, но не успеало.

  Имено, откако му се затворило окото, Џек отишол во болница и таму открил дека го каснала коњска мува.
  – После тоа почувствував само голема болка. Следниот ден морав да одам во болница – рекол Џек.

  Во болницата успеале да го исчистат израстокот од кој всушност искокнала ларвата.
  – Гледав како нешто што скокна од челото се мачи на марамчето – додава Џек.

  Ова момче на TikTok објави како изгледал пред и по отстранувањето на ларвата, а многумина се шокирани што толку отече.

  Како изгледаше тој погледнете во видеото ТУКА.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.