6 C
Skopje
недела, септември 24, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Метод кој делува: Врзете конец на чешмата и решете го проблемот

  За да се осободите од  звук кој иритира, од капење на чешмата може да ви помогне следниов метод.

  Наместо да викате водоинсталатори можете со едноставе трик да се ослободите. Врзете конец преку чешмата и пуштете ја врвката надолу.

  Водата нема да капе туку ќе се слева по врвката и нема да прави никаков звук.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.