6 C
Skopje
петок, февруари 23, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Мајка една година ја бара исчезнатата ќерка – отворила Инстаграм па веднаш викнала полиција

  Американката Сабина Туорто од септември 2017. не знае каде и е ќерката, Корина Сласер која има 20. години.

  Таа исчезнала во Њујорк, а мајката ја нашла на Инстаграм, кај момче обвинето за трговија со жени. Мајката вели девојчето многу личи на ќерка и.

  Потоа, полицијата го уапсила мочето но не ја нашла девојката. Мајката вели дека сигурно ја држат со сила.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.