6 C
Skopje
недела, јуни 23, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Мајка го пронашла својот изгубен син мртов во канал со помош на апликација

  Тежок ужас ја потресе мајката која го пронашла својот изгубен син мртов, неподвижен во ендек откако користела апликација за следење на iPhone.
  прифаќајте или враќајте повикот, бидејќи сметката може да ви се зголеми за 100-150 евра.

  Жената, решена да ја пронајде локацијата на нејзиниот син, користела Find My iPhone за да го следи неговиот мобилен уред.
  прифаќајте или враќајте повикот, бидејќи сметката може да ви се зголеми за 100-150 евра.

  Жената се згрозила кога апликацијата ја однела до потресна глетка – нејзиниот мртов син.
  прифаќајте или враќајте повикот, бидејќи сметката може да ви се зголеми за 100-150 евра.

  Мртвото тело на младиот човек лежело безживотно во ендек, а нејзините надежи дека ќе го најде жив и здрав биле уништени.
  прифаќајте или враќајте повикот, бидејќи сметката може да ви се зголеми за 100-150 евра.

  Откако го пронашла синот, мајката веднаш пријавила во полиција која започнала истрага за расветлување на трагичниот случај.
  Надлежните претпоставуваат дека младиот човек можеби паднал во ендек каде бил пронаjден, но сеуште се изтражуваат сите причини.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.