6 C
Skopje
недела, јуни 23, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Мајка го замолила сопругот да му купи на синот патики, а еве што купил тој (ФОТО)

  Мајка не знае дали да плаче или да се смее: Го замолила сопругот да му купи на синот патики, а еве што купил тој…

  Се ближи новата училишна година, а Џен Хул го замолила својот сопруг да и помогне и онлајн да избере патики за физичко за нивниот син.

  Она што тој го порачал и пристигнало ја насмеало неговата сопруга, но исто така и ја разочарало. Џен подготвила речиси се за новата училишна година, а сопругот требало да купи само патики, но ниту тоа не успеал да направи.

  Порачал црни чевли за девојчиња со цветчиња. Оваа објава на Фејсбук насмеа многумина, помеѓу кои се пронајдоа и мајки и сопруги со сличен проблем.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.