6 C
Skopje
среда, октомври 4, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Мажот замина на службен пат! Ја замолил сопругата да му испрати фотографија и веднаш поднел барање за развод

  Деновиве на социјалните мрежи кружи контроверзна фотографија која наводно била причина за развод на млад брачен пар.

  Се зборува дека сопругот бил на службен пат и многу му недостигала сопругата и ја замолил да му испрати слика. Таа веднаш испратила фотографија од спалната соба, но кога ја видел решил итно да се разведе од неверната жена.

  Се прашувате што точно забележал сопругот на фотографијата?

  Во долниот лев агол на сликата се гледа раката на маж кој не успеал целосно да се сокрие под креветот.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.