6 C
Skopje
среда, октомври 4, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Ловел риба а оддеднаш забележал огромна сенка во близина на бродот (видео)

  Кајл Морнингстар, минатата недела бил на рибарење со пријателите во Флорида  кога видел темна сенка што му се приближуваше на нивниот брод.

  “Таа направи три кругови околу мојот брод. Беше огромна, колку пола од мојот брод, помеѓу 4 и 5 метри “, рекол тој.

  „Погледнав во морето и видов огромна црна сенка која кјружи околу мојот брод„ рекол тој и додал дека најпрвин го подигнал сидрото па после го зел можилниот и почнал да снима.

  Вакво нешто не се случува често, погледнете како изгледа:

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.