6 C
Skopje
сабота, јули 13, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Листови од зелка за доилки

  Жените кои имаат проблем со маститс (болка во градите при доење) овој проблем може да го решат многу брзо со листови од зелка.

  Само ставете ги листовите од зелка на градите и преспијте со нив. Зелката има моќ да ги намали отоците и да ја намали болката.

  Оваа техника се користела во Швајцарската болница наместо лекови.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.