6 C
Skopje
сабота, декември 2, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  „Ленд Ровер“ го претстави својот мобилен телефон за авантуристи

  „Ленд Ровер“ подготвува телефон кој ќе биде карактеристичен по издржливоста и подготвен на сè.

  Телефонот ќе се вика „ленд ровер експлор“, а е во соработка со компанијата „Булит“, која е позната по издржливите „КАТ“ телефони.

  Од „Ленд Ровер“ најавија дека телефонот ќе биде отпорен на пад од висина од 1,8 метри и дека има фабрички вградена заштита на екранот.

  Може да преживее во солена вода и на екстремни температури.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.