6 C
Skopje
недела, септември 24, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Купил половен мобилен телефон- содржината го шокирала

  Во денешно модерно време во кое сме опкружени со секакви дигитални уреди могу е важно темелно да ги избришете фотографиите од мобиниот, зошто оние кои се зачувани на мемориската картица остануваат засекогаш.

  Имено кога еден човек решил да купи половен мобилен, во мобилара, во телефонот имало мемориска која била преполна со слики, кои добро го преплашиле. Баш поради таа причина не е убаво да гледате туќи слики, зошто никогаш не знаете што ќе најдет, односно на што ќе налетате.

  Погледнете на какви слики налетал овој човек, и дали сопственикот на овој телефон е ѓавол?

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.