6 C
Skopje
сабота, септември 23, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Купил куќа и едвај чекал да се всели – кога влегол внатре зажалил за сите пари (фото)

  Карл Бетсон одлучил да го насамари идниот сопственик на неговата куќа, па му приредил едно непријатно изненадување.

  Потрошил само две фунти, а се работи за скелет кој го поставил кај куќата, кој секако го извадил од памет новиот сопственик, но брзо дознал дека е шега.

  (Фото)

  За оваа шега дозна цел Интернет и стана хит.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.