6 C
Skopje
петок, јуни 21, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Кристина завршила во болница поради нешто што сите го правиме – едвај се сппасила од смртта, има апел до сите девојки

  Шминкерката Кристина макрис буквално и гледала на смртта во очи поради нешто што го прави секоја девојка.

  Таа се жалела на ужасна главоболка, а докторите ја пратиле дома со симптоми и дијагноза како за грип.

  Таа следниот ден била однесена во болница и добила 4 апчиња да и се покачи крвниот притисок.

  Таа тие денови користела органски тампони за месечниот циклус, а потоа и се создало отекување на препоните.

  Веќе имала ужасни болки и не можела даоди, а докторите стравувале и дека ќе нема да може никогаш да оди.

  Причината биле тампоните од кои добила страшен осип и алергиска реакција.

  Таа апелира сите девојки и жени да внимаваат.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.