6 C
Skopje
петок, декември 8, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Кошмар! Работнички во градинка како казна ги плашат децата облечени како чудовишта

  Четири работници во градинка се отпуштени откако носеле застрашувачки маски за Ноќта на вештерките за да ги исплашат малите деца како форма на казна

  На видеото се гледа како член на персоналот во Lil’ Blessings Childcare во Мисисипи, САД, ги тер ориз ира малите деца викајќи им во лице и бркајќи ги.

  Дури може да се слушне како еден работник ѝ кажува на маската да ги избегнува „добрите“ мали деца и да ги таргетира оние што биле „лоши“, оставајќи многумина во солзи, пренесува 9gag.com.

  Гневните родители ја опишаа казната како „одвратна“.

  Четворицата членови на персоналот сега се отпуштени, според Монро Журнал. Видеото беше споделено на Фејсбук во четвртокот од очигледно загрижен родител кој „не се забавуваше со тоа“.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.