6 C
Skopje
недела, септември 24, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Кога купил нова куќа не ни очекувал дека ова ќе го пронајде внатре

  Кога луѓето купуваат куќа, сосема е разбирливо да сакаат да знаат апсолутно се што е поврзано со нив, односно за она во што се впуштаат.

  Продавачите на недвижнини имаат за задача да ги информираат купувачите за сите потенцијални ризици, односно тајни, кои поедина куќа ги крие, но понекогаш ни тие не ја знаат целата вистина.

  Погледнете ја приказната за ова семејство:

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.