6 C
Skopje
понеделник, април 15, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Клучевите ви останаа заклучени во автомобилот: Еве што треба да направите

  Ова на многумина од нас им се случило. Доколку сте ги заборавиле клучевите на далечинско отклучување, лесно ќе го решите проблемот.

  Секако, доколку имате резервен клуч од автомобилот дома. Еве и како.

  Повикајте на мобилен телефон некого дома и кажете му да го земе клучот и да го стави во близина на микрофонот од мобилниот телефон, како и да го притисне копчето за отклучување, а вие мобилниот ставете го на 30 см од автомобилот.

  Како што се тврди, вашиот автомобил ќе се отвори. Обидете се…

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.