6 C
Skopje
недела, април 14, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Кејт Мос не пие веќе една година и промената е очигледна

  Кејт Мос го прослави својот 45-ти роденден пред два дена, а помина една година откако таа го исфрли алкохолот од својот живот. Некогаш најпознатата моделка во светот беше позната по својот раскалашен животен стил, а пороците и создаваа огромни проблеми во работата и животот.

  Фотографиите на пијаната и дрогирана Кејт пред неколку години беа секојдневие во медиумите, но поранешната моделка одлучи целосно да го промени начинот на живеење. Денес таа живее здраво, не пие и не се дрогира, а промената е очигледна во нејзиниот изглед.

  Нејзините најнови фотографии покажуваат дека изгледа свежо и одморно и дека таа една година без алкохол ѝ го врати сјајот на лицето.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.