6 C
Skopje
среда, декември 6, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Карлеуша го моли Вучиќ да ја реши неправдата заради нејзините деца

  Српските медиуми во понеделникот објавија експлицитни фотографии на кои е, како што велат, Јелена Карлеуша (40) и со тоа започна приказната дека пејачката го изневерува сопругот фудбалер Душко Тошиќ (33) и тоа со репрезентативецот на Босна и Херцеговина, Огњен Врањеш (29).

  Бидејќи пејачката веќе не може да ги запре злобните коментари на своја сметка, за помош се обрати до српскиот претседателот Александар Вучиќ (48).

  Таа преку „Твитер“ го моли да ја спречи хистеријата околу наводните фотографии на кои се наоѓа, првенствено заради нејзините деца.

  „Господин Вучиќ, може ли јавно да ве замолам да ми помогнете и да го запрете ова лудило и неправда? Ако не заради мене, тогаш заради моите деца, сопругот, болната мајка … Ве молам. Отиде премногу далеку“ објасни Јелена.

  На социјалните мрежи објави фотографија на која шета во Кина со сопругот и ќерките. Обожавателите се надеваат дека оваа „афера” нема да влијае врз нивниот брак.

  Во меѓувреме, фудбалерот на Андерлехт сè уште тврди дека на спорните фотографии е токму пејачката.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.