6 C
Skopje
вторник, јануари 31, 2023

Видео: Ставете го ова во чевлите на леденото време – веќе нема да пропуштат вода

Надвор температурите се длабоко под нулата, а се најавува уште поледен бран. Токму поради тоа, овој трик супер ќе ви користи. Ако немате водоотпорни чизми...
More

    ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

    Моќна молитва до Бога кога работите не одат добро во вашиот живот

    Една позната поговорка вели дека најтемното време доаѓа непосредно пред зори. Со такво мото е многу полесно да се живее, но карактерот на секој...

    Девојче го покажа својот брат на фотографија од детството. Ќе се шокирате кога ќе погледнете

    Корисничка на веб-страницата Редит средувала стари работи и пронашла фотографија од детството на нејзиниот брат која буквално ги исплашила луѓето. Но, тие се плашеа...

    Кое животно прво го видовте? Тестот кој ќе ве види како рентген

    Честопати, кога од човек се бара накратко да се опише себеси и да ги наведе доминантните карактерни црти, тој паѓа во ступор. Што можете...

    10 симптоми кои предупредуваат за високо ниво на шеќер во крвта

    Во денешно време, многу е важно да знаете за нивото на шеќер во крвта, бидејќи тоа се манифестира со одредени симптоми кои ви помагаат...

    Камерите снимија се: Мајка го остави своето дете на улица и побегна

    Откако го напушти, детето гледаше околу себе и ја бараше мајката, а потоа почна да ползи. Набрзо го виде вработениот на паркингот, кој за се ја извести полицијата.

    Мајка од Кина на ужасен начин одлучи да се реши од своето дете и го шокираше. Нејзината постапка ја забележија камерите, а видеото набрзо се појави на Јутјуб.

    На снимката доста јасно се гледа како мајка своето дете го остава на улица во подземна гаража во градот Гуијанг. Иако се чини дека мајка само сака да го пресоблече своето дете, таа уствари ладнокрвно го остава потпрено на ѕид, на доста прометна улица.

    Откако го напушти, детето гледаше околу себе и ја бараше мајката, а потоа почна да ползи, пишува Дејли Мејл.

    Набрзо го виде вработениот на паркингот, кој за се ја извести полицијата.

    Детето е на сигурно, а полицијата спроведува истрага како би дошла до мајката и да ги испита мотивите за нејзината страшна постапка.

    Latest Posts

    Моќна молитва до Бога кога работите не одат добро во вашиот живот

    Една позната поговорка вели дека најтемното време доаѓа непосредно пред зори. Со такво мото е многу полесно да се живее, но карактерот на секој...

    Девојче го покажа својот брат на фотографија од детството. Ќе се шокирате кога ќе погледнете

    Корисничка на веб-страницата Редит средувала стари работи и пронашла фотографија од детството на нејзиниот брат која буквално ги исплашила луѓето. Но, тие се плашеа...

    Кое животно прво го видовте? Тестот кој ќе ве види како рентген

    Честопати, кога од човек се бара накратко да се опише себеси и да ги наведе доминантните карактерни црти, тој паѓа во ступор. Што можете...

    10 симптоми кои предупредуваат за високо ниво на шеќер во крвта

    Во денешно време, многу е важно да знаете за нивото на шеќер во крвта, бидејќи тоа се манифестира со одредени симптоми кои ви помагаат...

    АКТУЕЛНО

    Во следните 20 години, ОВИЕ 9 земји ќе исчезнат од лицето на Земјата – погледнете ја црната листа!

    Дали некогаш сте се запрашале како би изгледал светот доколку некои земји престанат да постојат? Дали некои земји треба да ги проголтаат другите? Многу...

    Искрена исповед на мајка од Скопје: Мамо ти ми викаш да се женам, а ние немаме ниту нов

    Ова е приказна на жена кој искрено ја раскажува својата приказна поради економската состојав во која таа а и многу други граѓани живеат многу...

    Направете го ова и сметките за вода ќе ви се намали

    Заборавете на убава топла када кога можете само да се бањате. Ова значително ја намалува сметката за вода. Сепак, можете да го направите ова...

    СТАРО ВЕРУВАЊЕ, ОДБИВАЊЕТО НА КУМСТВО СЕ СМЕТА СО ГОЛЕМ ГРЕВ: Ако го направите тоа, ве чекаат вакви последици!

    Да се ​​избере некого за кум е голема одлука, а од друга страна е многу голема одговорност кога некој ќе не избере нас за...

    Супер заработка: Балканци чистат риби за 3.000 долари месечно

    Супер заработка: Балканци чистат риби за 3.000 долари месечно Meѓу Баланците нов тренд за брза заработка стана Алјаска. Се повеќе невработени, но и оние кои...

    Stay in touch

    To be updated with all the latest news, offers and special announcements.