6 C
Skopje
петок, март 1, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  КАКО ОД МАЈКА РОДЕНА – нова снимка на Карлеуша (ВИДЕО)

  На социјалната мрежа твитер се појави ново видео од Јелена Карлеуша.

  На снимката се гледа како балканската ѕвезда се снима додека лежи во кревет како од мајка родена.

  Ова видео е дел од низата голи фотографии и снимки кои ја разбрануваа јавноста откако започна скандалот помеѓу фудбалерот Огњен Врањеш и Јелена Карлеуша.

  Извор: Vecer.mk

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.