6 C
Skopje
сабота, септември 23, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Како дрво уништи идеална венчавка: Најубавиот ден им се претвори во кошмар (ВИДЕО)

  Сон на секоја невеста е да има прекрасна венчавка, но на овие младенци едноставно не им се посреќи, па најубавиот ден им се претвори во кошмар.

  Двојката која имаше кошмарна венчавка е од Лексингтон, Кентаки. Мораа да бегаат заедно со гостите за да спасат жива глава.

  Ова драматично видео ја покажува невестата ешли Браун како во својот венчален фустан бега за да се спаси од дрвото што се крши и паќа кон неа и гостите од венчавката.

  Еве како изгледаше тој хорор:

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.