6 C
Skopje
сабота, септември 23, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Како да дознаете дека ве изневерува?

  Експертите составија листа со работи кои ќе го издадат неверството на вашиот партнер, без да ви биде потребен таен детектив или детектор за лаги.

  izneveruvanje

  Вообичаено, осомничените имаат кармин на јаката, мирис на друга жена на облеката или косата. Доколку тоа се случи повеќе од еднаш, внимавајте на вашиот партнер за следните знаци.

  1. Одеднаш неговите работни денови стануваат подолги, може дури и да почнат да го испраќаат мисии, а трошоците да му се зголемуваат.

  2. Тој не е личи на себе. Дури и физички да е пред вас, тој живее во свој свет, а мислите му се на друго место.

  3. Повеќе се грижи за својот изглед, купува нови мириси или почнува да оди на фитнес. Се тушира пред спиење и го пере својот автомобил почесто.

  4. Престанува да ве забележува. Можете да ставите што и да посакате на главата и тој нема да го забележи.

  5. Интуицијата ви кажува дека тој има љубовна врска. Интуиција е многу силно оружје, таа не сака да го задржи овој човек по секоја цена, па само ви ја кажува вистината.

  6. Ве обвинува дека сте љубоморна. Нападот е најдобра форма на заштита. Тоа се класични тактики за одвлекување на вниманието од себе.

  7. Ви го покажува својот телефон, за да ве убеди дека нема пораки од друга жена. Неверните мажи никогаш нема да остават траги во нивниот мобилен, електронска пошта или на социјалната мрежа.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.