6 C
Skopje
недела, јули 21, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Каде за Новата Година? Оваа се најдобрите места со новогодишна магија во светот

  Сеуште немате одлучено каде ќе ја поминете Новогодишната ноќ? Ние ви ги претставуваме 10те градови каде новогодишната магија е неодолива. Ако пак веќе имате резервирано да патувате и прославувате во некое од овие градови, вие сте на вистинското место!

  Ви ги претставуваме 10 магични градови во кои овој празничен шарм е посебно изразен:

   Гринделвалд, Швајцарија

   Малме, Шведска

   Амстердам, Холандија

  Прага, Чешка

   Келн, Германија

   Рејкјавик, Исланд

   Рига, Латвија

   Бриж, Белгија

   Рованиеми, Лапонија, Финска

   Виена, Австрија

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.