6 C
Skopje
сабота, мај 25, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  И ја отстраниле матка бидејќи боледувала од рак, но подоцна и се случило најубавото нешто во животот

  Една мајка од Шведска ја раскажува својата животна приказна за тоа како поради ракот ја изгубила матката на 20 години, но  дека по некој период и се случило чудо и денес во раце го држи своето дете.

  Оваа жена за да ја доживее најголемата среќа во животот е благодарение на нејзината мајка која и ја „отстапила“ нејзината матка.

  Нејзината ќерка по четири обиди станала бремена и родила здраво машко дете.

  Мајката на оваа жена има 50 години и вели дека воопшто не размислувала за оваа одлука и среќна е што нејзината ќерка станала мајка и ја доживеала најголемата радоста за која сонува секоја жена.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.