6 C
Skopje
понеделник, септември 25, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  И продолжениот кабел има рок на траење – потоа може да пукне и да направи проблеми

  Сите во нашите домови имаме продолжен кабел, а малкумина од нас знаат дека и тој има свој рок на траењеи дека ако истиот се надмине, може да дојде до проблеми, пукање и компликации.

  Имено, она што малкумина го знаат е дека рокот на продолжните кабли е најмногу две години.

  Внимавајте при купувањето и обновувајте ги истите.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.