6 C
Skopje
сабота, декември 2, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Италијански весник објави видео како Боки 13 и Зоки Кичеец земаат пари од Орце Камчев

  Италијанскиот весник La Verità објави видео на кое се гледа како Бојан Јовановски (Боки 13) и Зоки Кичеец земаат пари од бизнисменот Орце Камчев.

  Весникот објави и дел од наводен разговор меѓу Орце Камчев и Бoки 13.

  Извор: Emagazin.mk

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.