6 C
Skopje
недела, септември 24, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Исчистете го и затегнете го лицето со евтина намирница – совршено за жени над 40 години

  Кафето е вкусно за пиење, но има и магична моќ на кожата и лицето.

  Имено, нареден пат кога ќе се напиете шолја турско кафе, не го фрлајте талогот, туку искористете го за лицето да ви блеска.

  Делува како крема, ја хидрира кожата, ги вади токсините и затегнува.

  Ви требаат талог кафе и малку вода, измешајте ги ставете ја смесата и тријте го лицето, па по 15 минути исплакнете.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.