6 C
Skopje
недела, февруари 25, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Испукани капилари и црвенило на лицето – решението е евтино и се крие дома

  Испукани капилари и црвенило на лицето, има лек за оваа состојба и се крие дома.

  Земете зелен домат. Зелениот домат има киселини кои позитивно делуваат на лицето. Делуваат за купероза и за црвенило.

  Исечете кругови и ставете ги на лицето, тријте три минути и исплакнете, па ставете си крем.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.