6 C
Skopje
среда, октомври 4, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Исповед на 51 годишен бизнисмен: Секогаш сум во врска со млади жени и девојки, бидејќи само тие имаат шанса за…

  Исповед на 51 годишен бизнисмен: Секогаш сум во врска со млади жени и девојки, бидејќи само тие имаат шанса за…

  Мажите во години денес се почесто се гледаат со доста помладо девојки, а разликата во годините не ги спречува да уживаат заедно, без разлика колку заедницата околу нив не го оправдува ова.

  51 годишен бизнисмен, кој е сопственик на ланец хотели и терени за голф раскажува: “Веќе неколку години уживам во друштво на млади девојки, одлучив да побарам друштво онлајн откако сфатил како функционираат таквите односи. Се придружил на сајт за ескорт девојки кои успешните мажи ги поврзува со убави млади жени и девојки”.
  Макс признал дека од секогаш го привлекувале помлади девојки, но тоа го чувал во тајност.

  – Запознав многу убави и паметни жени кои имаат толку потенцијал да изградат успешна кариера. Имав две долги врски, а моментално сум во уште една.

  Моето семејство знае дека сакам помлади девојки, но не и начинот на кој ги запознавам, рекол Макс. Макс вели дека му е важно пријателството и менторството. Сака на патувања девојките да му прават друштво и покрај него да стекнуваат нови искуства и да видат нови места. Тој девојките ги води на разни настани и во шопинг.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.