6 C
Skopje
недела, септември 24, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Интересно – ставил таблета за миење садови во машината за алишта и подесил на висока температура

  Ако чувствувате непријатен мирис од вашата машина за перење, време е да промените еден сјаен трик за чистење.

  Земете една таблета која се користи за миење на садовите во машина за миење садови и ставете ја во преградата на машната за перење алишта, каде што се става детергентот.

  Подесете на 60 степени. Резултатите ќе бидат сјајни, а непријатниот мирис ќе исчезне.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.