6 C
Skopje
петок, јуни 21, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Има само 13 недели а на својата мајка и кажа нешто неверојатно

  13- месечното бебе Ели им приреди големо изнанадување на своите родители.

  Клер за време на едно слатко дружење со својата ќерка, и рече дека ја сака на што Ели и возврати со истите зборови.

  -неможев да поверувам, Ели има само 13 недели, а веќе се труди да ги ископира зборовите на својата мајка  се слуша сосема јасно- раскажал таткото.

  Во продолжение погледнете го преслаткото видео:

  Клер за време на едно слатко дружење со својата ќерка, и рече дека ја сака на што Ели и возврати.

  -неможев да поверувам, Ели има само 13 недели, а веќе се труди да ги ископира зборовите на својата мајка  се слуша сосема јасно- раскажал таткото.

   

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.