6 C
Skopje
сабота, април 20, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Имате испукани капилари по лицето? – направете си сами лек од една намирница

  Ако и вие имате проблем со испукани капилари на лицето, решението е во вашиот дом.

  Земете лист алое вера и држете го во ладилник неколку дена. Пред да го ставите исечете го и секоја вечер со страната на листот каде сте го исекле, тријте го лицето.

  Претходно убаво ислистете го и измијте лицето. Правете го ова две недели.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.