6 C
Skopje
вторник, април 16, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Ивана се омажи пред неколку дена, но додека ги отвораше подароците, устата и беше отворена

  Оваа приказна е речиси нереална, но за жал, не само кај нас, туку и во регионот во последните години стана реалност.

  Даниела со задоволство ја прослави својата венчавка, а по прославата кога со младоженецот се вратија дома и ги извадија пликовите кои ги добија со подароци, ги чекаше вистинско непријатно изненадување кое и двајцата ги шокираше!

  Имале 150 коверти во кои требало да има пари, но наместо тоа, на некои немало ништо, а на едно имало празно листе во форма на банкнота.

  Нашле дури 15 празни пликови.

  Девојката вели дека разбира што значи да немаш пари и што е криза, но има и други начини да го направиш тоа освен да оставиш празен плик како подарок, што секако е тешко да се провери од кого е тоа.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.