6 C
Skopje
среда, октомври 4, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Зеде вода и нешто од тоалетот – за секунда го среди големиот проблем со возилото

  Со малку вода и одзатнувач за тоалет може да ги средите сите вдлабнатини на автомобилот, кои сите не нервираат.

  Ова видео ќе ви помогне:

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.