6 C
Skopje
вторник, септември 26, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  За прв пат: Цеца се појави во јавност без шминка – ги остави сите зачудени и без зборови

  Стилистот Душан Лазиќ, синоќа во Белград одржа “Master class”, на кој присуствуваа многу дами со кои тој соработува.

  На настанот присуствуваа Емина Јховиќ, Анастасија Ражњатовиќ, Марина Тадиќ, но и Цеца која се појави без грам шминка.

  Вака изгледа балканската турбо фолк ѕвезда без помош на козметика.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.