6 C
Skopje
сабота, декември 9, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Заборавила да се одлогира од Фејсбук: Ќерката влегла на профилот на својата мајка, веднаш се одрекла од неа

  Социјалната мрежа Фејсбук е една од најпопуларните интернет страници меѓу сите генерации, но и број 1 кога се работи за расправии и раскинувања поради модерните комуникации.

  Во повеќето случаи тука љубомората и нагонот за контролирање на партнерот е често е без причина, но има и такви кои оваа социјална мрежа навистина ја користат за пронаоѓање на љубовник и впуштање на сексуални афери, било платонски, било реални.

  Една од нив е и госпоѓата која заборавила да се одлогира од Фејсбук, кога зад компјутерот седнала нејзината ќерка.

  Тинејџерката ја интересирало зошто нејзината мајка толку работи на социјалните мрежи, па одлулила да фрли поглед на пораките. И останала без текст, а потоа целата приказна ја објавила на интернет.

  Мојата мајка заборавила да се одлогира од Фејсбук и јас влегов на нејзиниот профил. Видов секакви гадости. Се разочарав во мајката кога во порака ја видов нејзината гола фотографија која ја пратила на некој маж, и тој ѝ пратил исто така… Се згрозив.

  Сликите му ги покажав на татко ми, тој исто така се разочара, сега се разведуваат, а мама не може да ме погледне во очи. Не знам што да правам?, се пожалила девојката на страната: Што ми се случи денес.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.