6 C
Skopje
недела, април 14, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Заборавете на водата со лимон: Ова е новиот хит за слабеење и детоксикација

  Мешавината од вода и грејпфрут имам сјаен вкус, ќе ве одушеви со своето освежувачко дејство, а и драстично ќе го забрза вашиот метаболизам.

  Половина цеден грејпфрут во една чаша млака вода, плус гранче рузмарин – тоа е вистинскто нешто што прави чуда за вашата линија.

  Доволно е само половина грејпфрут да го исцедите и да го помешате со вода. Пијте го веднаш, не мора да чекате.

  Оваа мешавина сигурно ќе го забрза вашиот метаболизам, а има многу подобар вкус од водата со лимон на која навикнавте како препорака за слабеење.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.