6 C
Skopje
сабота, април 20, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Жирито го прекина нејзиниот настап бидејќи мислеа дека не пее – Кога музиката престана, тие останаа без текст!

  Аида Николајчук се пријави за украинската верзија на шоуто „Х фактор“.

  Таа излезе на сцената и и беа поставени стандардни прашања, а потоа беше време да го покаже своето пеење. Музиката започна, а Аида ги маѓепса сите со својот уникатен глас.

  Се чинеше толку професионално што тие помислија дека тоа воопшто не е нејзино пеење, но беше претходно снимено и обработено. Тие ја замолија да пее без музика и останаа без текст!

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.