6 C
Skopje
сабота, септември 23, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Женска му Милјана (21) сакаше да оди во „акција“, дознајте како реагираше дечко и Милојко (74)

  После кавгата меѓу Милјана Богдановиќ и Милојко Божиќ, сепак тие успеаа да го поправат односот, а синоќа следуваше нова љубоморна сцена.

  Популарниот пар во вилата „Парови“ внесоа машина за алишта, а таа наводно е донесена, зашто контероверзнот пар е подготвен за „жешка“ акција.

  Откако ја виде младата натпреварувачка машината за алишта го повика вереникот Милојко да пробаат.

  Меѓутоа, следуваше неочекуван пресврт. Кога седна Милјана, Младен Вулетиќ ја фати за нозе и ја крена. Иван Маринковиќ набрзо се приклучи, па тоа дополнително го налути Милојко, кој демонстративно замина на спиење.

  „Јас ја имам мојата машина за перење алишта, а вие е**те се тука!“, порача нервозниот Божиќ.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.